Ürünlerimiz

Güçlü ve Başarılı – Dünya Çapında

Dünyanın lider markalarıyla uluslararası trendleri bölgesel anlayışla dengeleyerek tüm ihtiyaçlara çözüm sağlıyoruz.

Motovarıo

1965 yılında kurulan MOTOVARIO, Redüktör ve varyatör üretimindeki geniş yelpazesi sayesinde sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır. Inovasyonu ön planda tutarak yaptığı üretimini İtalya’da toplam 50.000 m² alana sahip iki üretim sahasında, 500 çalışanı ile gerçekleştirmektedir.

TRAMEC

1986 yılında kurulan TRAMEC, konik helisel dişli, paralel milli dişli, milli redüktör ve sağ açılı redüktörlerin üreticisi olarak başladı. Yıllar boyunca, ürün yelpazesi, yeni ve güncellenmiş planet redüktör ve sonsuz vidalı redüktör gruplarını kapsayacak şekilde genişletilmiştir.

Mını Motor

1965 yılında kurulan MINI MOTOR, adından da anlaşılacağı gibi; redüktörlü/dişli motorları boyutta ufak kalitede büyük adeta kompakt teknolojinin mücevherleridir.

REGGIANA RIDUTTORI

1965 yılında kurulan REGGIANA, planet dişli redüktörlerin dizayn ve üretiminde uzmanlaşmış %100 İtalya’da imalat yapan bir firmadır.

DZ TRASMISSIONI

DZ TRASMISSIONI, standart ve özel konik dişlilerin imalatındaki 30 yıllık tecrübesi sayesinde, 90 ° ‘de düzenlenmiş iki eksen arasında bir dönme hareketinin güç aktarımı ile ilgili her türlü sorunu çözebilmektedir.

MGM ELECTRIC MOTORS

1950 yılında kurulan MGM, Frenli motor üreticisi alanında Avrupa’nın lideri vasfı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

RAEL MOTORI ELETTRICI

Rael Motori Elettrici srl, potansiyel olarak patlayıcı atmosferler için patlamaya dayanıklı elektrik motorlarının tasarımı ve yapımı için bir mihenk taşı olmuştur.

MOTORI BONORA

1945 yılında mekanik, endüstri ve inovasyon diyarı Emilia’nın kalbinde kuruldu. 70 yılı aşkın bir süredir mühendislik şirketleri için birçok farklı alandaki en kaliteli asenkron elektrik motorları üretmektedir.

FIMET

Fimet (Fabbrica Italiana Motori Elettrici Torino), İtalya’da Elektrik Motorları ve Redüktörler üreten, 100 yılı aşkın bir geçmişe sahip bir İtalyan şirketidir.

Hızlı İletişim Formu

Formu doldurun, en kısa sürede size geri dönüş yapacağız.