Kurumsal

Fi Redüktör - Feel Power, Feel Transmision

Dünyanın lider markalarının temsilciliğinin yanı sıra, geniş portföyü ve uluslararası kurumsal bağlantılarıyla sektöründe öncü bir güç haline gelen Fİ REDÜKTÖR; dinamik insan kaynağı, üstün teknoloji ve kusursuz hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir.

En iyi markalarla ürün yaratma sürecinin bir parçası olmak için olağanüstü bir fırsatınız olacak

2005 yılından bu yana sektöründe yerelden küresele kazandığı deneyimleri kullanarak saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle müşterilerine en etkin çözümleri sunar.

Fİ REDÜKTÖR; kusursuz müşteri memnuniyeti odaklı ve yenilikçi vizyonunu sürdürülebilir adımlarla ileriye taşımayı, sektörün ve ülke ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmayı ve büyümesini devam ettirerek pazar payını artırmayı hedeflemektedir.

Fİ REDÜKTÖR

Vizyon

Müşteri beklentilerini şekillendiren, küresel pazarda paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı, lider bir firma olarak doğru adımlar atmaktır.

Fİ REDÜKTÖR

Misyon

Müşterilerine en uygun, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan lider bir firma olmak.

Değerlerimiz

Yaratıcı, tutkulu ve yaptığımız işi seviyoruz. Her zaman yeni bakış açıları arıyoruz.

Markalarımız

Hızlı İletişim Formu

Formu doldurun, en kısa sürede size geri dönüş yapacağız.